Впродовж минулого тижня гострими респіраторними вірусними інфекціями в області захворіло понад 5,4 тис. волинян, що на 850 осіб більше ніж попереднього тижня.  Із числа хворих понад 2 тис. – це  діти до 17 років (38%). Кількість госпіталізованих  з приводу ГРВІ становить 147 осіб (2,7% від захворілих, із них 14% діти). З початку епідемічного сезону (28 вересня 2020р.) гострими респіраторними вірусними інфекціями вже перехворіло понад 18,4 тисяч мешканців області.

Грип — це гостре респіраторне захворювання, спричинене вірусом. Легко передається від людини до людини переважно через кашель, чхання або ж близький контакт. Будь-хто у будь-якому віці може захворіти на грип.

Симптоми грипу: висока температура, що тримається мінімум п’ять днів, лихоманка, головний біль, ломота у м’язах і суглобах, загальна слабкість, кашель. Симптоми грипу виникають раптово і можуть тривати від кількох днів до кількох тижнів.

Грип небезпечний для людини важкими ускладненнями. Якщо ви захворіли, то не варто займатися самолікуванням, а потрібно звернутись за кваліфікованою допомогою до медичної установи. Правильний підхід до лікування дозволяє швидко впоратися з цією недугою.